Види граніту

Покостівка /
GREY UKRAINE
Дідковичі /
STAR OF UKRAINE
Василівка /
UKRAINIAN AUTUMN
Межирічка /
FLOWER OF UKRAINE
Капустинське /
ROSSO SANTIAGO
Лізник /
UKRAINIAN RED
Лабрадорит /
VOLGA BLUE
Букинське /
GALANT
Жадківка /
ROSA RAVENO

Детальніше про види граніту

- Покостівка / GREY UKRAINE - покостовський граніт, крім того, що має високу міцність і вологостійкість, витримує температуру до 800 ° C, не вигоряє на сонці, не вбирає плями і запахи. Цей сірий граніт використовується для виготовлення безлічі виробів, адже він легко піддається обробці, має дивовижний вид як після полірування, так і після термообробки, а його фізичні характеристики дозволяють експлуатувати його в будь яких умовах.

- Дідковичі / STAR OF UKRAINE - граніт Дідковичі, або як його ще називають Star of Ukraine не має радіоактивного забруднення, що дозволяє використовувати для будь-яких будівельних робіт, зовні і всередині приміщення. Він не вбирає вологу, може похвалитися високою стійкістю до перепадів температур, міцність простотою в догляді. Коричневий граніт Star of Ukraine є ідеальним рішенням для облицювання приміщень, виготовлення для кухонних стільниць, підвіконь і т.д. Завдяки своїй дуже привабливою структурі, він прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр, доповнить його, підкреслить вишуканий смак домовласника.

- Василівка / UKRAINIAN AUTUMN - Василівський граніт - це коричнево-зелений граніт, що добувається в с. Кам'яна гора, Житомирської області. Цей граніт має среднезернистой структурою, і широко застосовується в будівельних роботах, часто, як облицювальний матеріал. Граніт Василівка має високу міцність, стійкий до різких перепадів температур, не вбирає запахи і вологу, невибагливий в догляді. Важливим є той факт, що Василівський граніт не має радіоактивного забруднення, що дозволяє використовувати його як для зовнішньої, так і для внутрішньої обробки.

- Межирічка / FLOWER OF UKRAINE - «Межирічка» має світло-коричневий колір з включеннями різних відтінків і середньозернисті структуру. Ключове відміну Межіріческого граніту крім оригінального кольору, полягає в його фізико-механічні властивості. Межіріческій граніт завдяки своїм властивостям піддається будь-яким типам обробки і дозволяє, застосовує його, як при зовнішньому будівництві, так і всередині приміщення.

- Капустинське / ROSSO SANTIAGO - даний граніт має грубозернисту структуру. Основний колір - червоний з чорними і сірими вкрапленнями. Це найчистіший граніт, що добувається на території України. Він має клас радіоактивності "А". Капустянський граніт широко використовується для облицювання сходів, фасадів, цоколів, для стільниць, зон барбекю, камінів.

- Лізник / UKRAINIAN RED - граніт Лезниківське родовище (Maple Red). Граніт середньозернистий, біотитовий, рожево-червоний і червоний. Мінеральний склад (у %): польового шпату рожевого і червоного 65, кварцу, іноді димчастого - до 30, буттям і інших темноколірних мінералів 5.

- Лабрадорит / VOLGA BLUE - Blue Volga вважається найкрасивішим видом лабрадориту, оскільки володіє унікальними декоративними властивостями, тому, попит на нього є завжди. Його особливістю є характерний блиск, який забезпечується наявністю в породі блакитних кристалів лабрадора. Ще однією особливістю лабрадориту Blue Volga є висока міцність і довговічність, в чому він схожий з гранітом. Лабрадорит не має радіоактивного забруднення, не вбирає вологу, елементарний в догляді. Структурі лабрадориту характерні мікротріщини, які надають йому харизматичності, але при необхідності, легко видаляються спеціальної проклеюванням. Лабрадорит Blue Volga підходить для виготовлення абсолютно будь яких виробів. Найбільшою популярністю користуються сходи, стільниці та підвіконня.

- Букинське / GALANT - завдяки однорідній структурі і насиченому чорному кольору, Букинське габро «Галант Неро Добринь» - ідеальний камінь для виготовлення надгробків і пам'ятників.

- Жадківка / ROSA RAVENO - Камінь середньозернистої однорідної структури, основний колір - червоно-коричневий із розбавлений вкрапленнями темно-сірого і чорного кольорів, текстура граніту масивна. У міжнародній класифікації Жадківський граніт (Жадківка) маркується, як Rosso Raveno. Невисока вартість граніту та відмінні фізико-механічні властивості каменю роблять його оптимальним вибором для виготовлення надгробних пам’ятників, надмогильних плит, використання для декоративних та облицювальних робіт.