Про нас

Наша якість та надійність перевірена часом!

ТОВ «АРМ-ЕКО» працює з 2004 року, рекомендує Вам великий асортимент виробів з граніту за доступною ціною. Ми пропонуємо Вам скористатися нашими послугами з облицювання фасадів будинку, парканів і камінів, а також під замовлення виготовляємо чаші, вази, лампади, надгробні хрести, кулі, похоронні урни, епітафії на надгробку і інші елементи.

Ви маєте унікальну можливість замовити у нас продукцію нестандартних форматів з натурального каменю, від чого вироби будуть мати абсолютно різну структуру і дивовижний відтінок (червоний, чорний, сірий). Ми працюємо з декількома видами кольорового граніту, це такі відомі марки, як Дідківський, Лізниківський, Покостівський і інші.

Різьбярі по каменю додадуть граніту незвичайну форму, облагородять його оригінальними фасками та іншими декоративними елементами надзвичайної краси, а професійні монтажники виконають установку пам'ятників і інших виробів.

Якщо у вас є питання по виготовленню, доставці, монтажу, реставрації гранітних виробів, телефонуйте за вказаними номерами. Згідно з вашими побажаннями ми створимо виріб будь-якої форми та складності.